Змішувач Blanco Fontas-S II PVD Steel (525199)

Немає в наявності
0
Модель: Blanco Fontas-S II PVD Steel (525199)
Артикул: 8377
18 414грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Висота змішувача 306 мм Гарантія 5 років Діаметр отвору під змішувач 35 мм Країна реєстрації бренду Німеччина Кут повороту виливу, град 180 ° Матеріал корпуса нержавіюча сталь Особливості Підключення до фільтру і водопроводу Підведення води шланги 450 мм G 3/8" Призначення для кухні для фільтрування питної води. Тип змішувача одноважільний (джойстик) Всі характеристики

Змішувач Blanco Fontas-S II PVD Steel (525199) призначений для установки на кухонну мийку і відрізняється високим рівнем якості і оригінальним дизайном, завдяки чому стане прекрасним доповненням до будь-якого інтер'єру кухні. Даний сантехнічний виріб володіє прекрасним функціоналом, а одноважільний принцип змішування води дозволить максимально зручно регулювати як напір, так і температуру всього одним рухом руки. Варто також звернути увагу, що змішувач оснащений фіксованим аератором, який розташований в поворотному виливі, що дозволяє значно зменшити розбризкування води і забезпечити економну витрату при будь-якому напорі. Порадує і наявність керамічного картриджа, який дозволяє плавно регулювати включення/виключення води важелем. Зручність і простота в догляді забезпечується за рахунок покриття з нержавіючої сталі, стійкої до механічних пошкоджень і проявів корозії. Приємним доповненням Blanco Fontas-S II PVD Steel (525199)  є те, що в ньому передбачений вилив для питної фільтрованої води і окремий важіль. 

Окремий вилив із додатковим носиком для фільтрованої води, немає змішування з водопровідною водою. Шланг висувного виливу в нейлонове обплетення. Стабілізуюча пластина для більшої стійкості змішувача. Важіль для холодної та гарячої води праворуч, а важіль для фільтрованої води ліворуч.
Характеристики
Висота змішувача 306 мм
Гарантія 5 років
Діаметр отвору під змішувач 35 мм
Країна реєстрації бренду Німеччина
Кут повороту виливу, град 180 °
Матеріал корпуса нержавіюча сталь
Особливості Підключення до фільтру і водопроводу
Підведення води шланги 450 мм G 3/8"
Призначення для кухні для фільтрування питної води.
Тип змішувача одноважільний (джойстик)
Тип монтажу настільний (горизонтальний)
Форма Г-подібний
Функції та можливості зворотний клапан.
Колір Нержавіюча сталь

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!