Витяжка Elica Pandora BL/F/90

В наявності
0
Модель: Elica Pandora BL/F/90
Артикул: 9606
66 300грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Гарантія 12 місяців Діаметр повітровода 150 мм Жировий фільтр алюмінієвий Кількість двигунів 1 Кількість швидкостей 3 / + інтенсивний режим / Країна-виробник товару Італія Максимальний рівень шуму 59 дБ Можливість установки активного фільтра Так Освітлення світлодіодні лампи Особливості Таймер вимкнення. Щілинне всмоктування. Всі характеристики

Elica PANDORA BL/F/90 – нова витяжка висувної конструкції. Вона вбудовується в стільницю та плавно піднімається за допомогою технології push to pull. За рахунок оптимізації потоку повітря та нового двигуна витяжка забезпечує ефективну роботу та високу швидкість потоку повітря. Периметральне втягування повітря гарантує ефективність роботи навіть при піднятті витяжки всього на 14 см. Потік повітря прискорюється через простір периметричної панелі. Під час роботи витяжки з такою технологією всмоктування значно знижується рівень шуму (максимум 57 дБ).

Управління.

Просте та зручне сенсорне керування розташоване на фронтальній частині виробу. Витяжка оснащена високоефективним двигуном, що має три ступені потужності та інтенсивний режим. Вона має високу продуктивність 1200 м3 на годину.

Зазначимо, що пристрій має можливість роботи в режимах відведення повітря або його циркуляції. Жировий фільтр убезпечить двигун від попадання на нього киптяви. Вугільний фільтр, потрібний режиму рециркуляції, додається в комплекті.

Характеристики
Гарантія 12 місяців
Діаметр повітровода 150 мм
Жировий фільтр алюмінієвий
Кількість двигунів 1
Кількість швидкостей 3 / + інтенсивний режим /
Країна-виробник товару Італія
Максимальний рівень шуму 59 дБ
Можливість установки активного фільтра Так
Освітлення світлодіодні лампи
Особливості Таймер вимкнення. Щілинне всмоктування.
Оформлення з висувною панеллю
Принцип роботи відведення/рециркуляція
Продуктивність (відведення макс.) 1200 м³/год
Тип і монтаж настільна (в стільницю)
Управління кнопкові перемикачі
Габарити (ВхШхГ) 51-65х90х12 см

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!