Вбудований холодильник AEG NSC7P751ES

Очікування 2-3 дні
0
Модель: AEG NSC7P751ES
Артикул: 9525
81 590грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Гарантія 12 місяців Кількість камер 2 Кліматичний клас SN, N, ST, T Клас енергоспоживання (нове маркування) A++ Компресорів 1 Країна реєстрації бренду Німеччина Об'єм морозильної камери 89 л Об'єм холодильної камери 287 л Особливості Відсіки для зберігання -зона вологості. Швидке охолодження. Динамічне охолодження. Автоматичне розморожування. LED освітлення . Полиць 5 шт Всі характеристики

Електронне сенсорне керування з EcoMeter: авторизує та направляє користувача до більш екологічного вибору та поведінки, підвищуючи обізнаність про вплив різних налаштувань на споживання енергії.

Морозильна камера з автоматичним розморожуванням NoFrost: з автоматичним розморожуванням вам більше не доведеться думати про розморожування морозильної камери. Ви не тільки заощадите час, але й досягнете кращого зберігання продуктів, де пакети для заморожування залишаться легко читаними.

Холодильник з автоматичним розморожуванням: легке очищення холодильника-морозильника без використання хімікатів. Економте час і зусилля. Просто час від часу протирайте його вологою ганчіркою, і ваші меблі виглядатимуть гарно та як нові.

Сигналізація температури: для додаткової безпеки ця шафа має візуальне та звукове попередження, якщо температура небезпечно висока. Це дозволяє відреагувати до того, як їжа буде пошкоджена.

Сигналізація дверцят: якщо дверцята не закриті належним чином, вбудована сигналізація подасть звуковий і візуальний сигнал, щоб ви могли вчасно зреагувати, перш ніж їжа буде пошкоджена.

Coolmatic: за допомогою функції Coolmatic ви можете швидко знизити температуру на більш короткий час, щоб продукти не встигали розморозитися. Температура буде +2°C протягом шести годин, а потім автоматично повернеться до вихідного налаштування.

Frostmatic: функція Frostmatic забезпечує швидке та ефективне заморожування великої кількості продуктів. Функція знижує температуру до -24° протягом 48 годин, після чого морозильна камера повертається до нормального налаштування - і термін придатності та смак зберігаються оптимально.

Фільтр CleanAir Control: оптимально, якщо повітря навколо вашої їжі є свіжим і чистим - і без запаху. Це саме те, що ви отримуєте з CleanAir Control, який за допомогою вугільного фільтра очищає повітря та видаляє будь-які запахи, тому їжа не викликає симпатії один до одного - ні у вас, якщо в холодильнику є їжа, яка не загорнута.

Комбінована скляна полиця в холодильнику 50/50: Комбінована скляна полиця розділена 50/50 і може бути розділена, щоб змінити всю скляну полицю на половину глибини. Тобто

Це означає, що навіть найбільші продукти у вашому холодильнику можуть стояти без проблем.

Характеристики
Гарантія 12 місяців
Кількість камер 2
Кліматичний клас SN, N, ST, T
Клас енергоспоживання (нове маркування) A++
Компресорів 1
Країна реєстрації бренду Німеччина
Об'єм морозильної камери 89 л
Об'єм холодильної камери 287 л
Особливості Відсіки для зберігання -зона вологості. Швидке охолодження. Динамічне охолодження. Автоматичне розморожування. LED освітлення .
Полиць 5 шт
Рівень шуму, дБ 35 дБ
Розташування морозилки знизу
Управління сенсорне
Функції дисплей. індикатор закриття дверцят. перевішування дверей.
Час збереження холоду 10 год
Ящиків морозильної камери 3 шт
Тип Двокамерний
Об'єм 376 л
Габарити (ВхШхГ) 188,4x69,6x54.9 см
Вага 70 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!