Вбудована мікрохвильова піч AEG KMK 721880 B

Немає в наявності
0
Модель: AEG KMK721880B
Артикул: 1836
32 604грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Відкривання відкидна Відкривання дверцят ручка на дверцятах Внутрішнє покриття емаль Гарантія 12 місяців Дисплей TFT Країна реєстрації бренду Німеччина Макс. потужність 1000 Вт Розміри для монтажу (ВхШхГ) 455x595x567 мм Управління сенсорні кнопки Функції гриль / 1200 Вт /. своя програма. розморожування. автоматичний розігрів. автоприготування. авторозморожування. Всі характеристики

Послідовні результати. Рівномірний підігрів.

Розігрівайте або підігрівайте залишки їжі швидко та зручно – незалежно від розміру – за допомогою поворотної XL платформи. Тарілка мікрохвильової печі обертається сама собою, тому кожна страва нагрівається рівномірно. Отримайте гарячі результати.

Розморожуйте. Розігрійте. Розтоплюйте.

Мікрохвильова піч з інтуїтивно зрозумілим керуванням має встановлені програми для розморожування, розігріву або плавлення. Просто оберіть тип страви, а все інше за вас зробить мікрохвильова піч.

Інтуїтивно-зрозуміле приготування в духовці. З сенсорним дисплеєм EXCite.

Сенсорний дисплей EXCite забезпечує доступ до широкого спектру функцій духової шафи для кожної страви. Він також спрощує регулювання температури та таймера духової шафи. Він дає вам прямий зворотний зв'язок і показує найважливішу інформацію.

Мікрохвильова піч XL ємності 42 л.

Завдяки XL ємності, що дорівнює цілим 42 л, мікрохвильова піч здатна впоратися з великими стравами. Від запіканок до лазаньї – нагодуйте всю родину за раз. Вищий ступінь зручності.

Хрумка рум'яна скоринка за допомогою гриля.

Функція гриля допоможе вам приготувати страви з хрусткою скоринкою, наприклад, лазання, прямо в духовці. Вбудований нагрівальний елемент направляє жар вниз, безпосередньо на блюдо, для акуратного підрум'янення або підсмажування до хрусткої скоринки.

Характеристики
Відкривання відкидна
Відкривання дверцят ручка на дверцятах
Внутрішнє покриття емаль
Гарантія 12 місяців
Дисплей TFT
Країна реєстрації бренду Німеччина
Макс. потужність 1000 Вт
Розміри для монтажу (ВхШхГ) 455x595x567 мм
Управління сенсорні кнопки
Функції гриль / 1200 Вт /. своя програма. розморожування. автоматичний розігрів. автоприготування. авторозморожування.
Колір чорний
Об'єм 42 л
Габарити (ВхШхГ) 455x595x567 мм
Вага 38,5 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!