Вбудована мікрохвильова KitchenAid KMQCXB45600

В наявності
0
Модель: KitchenAid KMQCXB45600
Артикул: 9931
70 884грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Внутрішнє покриття нержавіюча сталь Гарантія 12 місяці Дисплей LED Країна реєстрації бренду США Макс. потужність 2800 Вт Особливості Поворотний столик. Рівнів потужності 7 Управління поворотні з кнопками Функції приготування на парі. гриль. конвекція. розморожування. автоприготування. авторозморожування. Колір Чорний Всі характеристики

Геніальний Микола Тесла говорив, що необхідно мислити категоріями енергії, частоти і вібрації, щоб пізнати секрети вселенської і створити майбутнє, яке буде залежати не тільки від випадку, але і від наших бажань. Енергія мікроволнових печей KitchenAid ідеально відповідає цій точці зору: вона готова служити полету Вашої творчої думки з дотриманням вищих технологічних стандартів.

Сенсор.

Ідеальний союзник, завжди готовий покращити смак Ваших блюд. Просто виберіть тип страви, який Ви хочете приготувати, і сенсор автоматично регулюватиме рівень потужності мікрохвильової печі та час приготування.

Технологія ProSteam.

Ідеальний спосіб приготування їжі на пару в мікроволнових печах KitchenAid. Продукти, розміщені в спеціальному пристрої - пароварка ProSteam, яка входить в комплект - нагріваються мікроволнами на низькому рівні потужності, яка підтримується автоматично. Відкрийте для себе всі переваги приготування незабутих блюд, наприклад, лосося з соусом з чорного фасолі.

Технологія Crisp.

Ви можете запекти або піджарити продукти на грилі завдяки поєднанню трьох джерел тепла: мікрохвиль, гриля та унікальної тарілки Crisp, що розігрівається до температури 210 ° С менш ніж за дві хвилини.

3D-система розподілу мікрохвиль.

Завдяки 3D-системі розподілу мікрохвиль, запатентованої KitchenAid, мікрохвиль поширюються з різних точок, за рахунок чого страви рівномірно нагріваються як всередині, так і всередині.

 Kitchen Aid KMQCXB 45600 комплектується грилем, який дозволяє отримувати страви з хрусткою корочкою. Конструкція даної моделі передбачає можливість приготування на пару при використанні спеціальної ємності (входить в комплект), що підвищує комфорт експлуатації.

Характеристики
Внутрішнє покриття нержавіюча сталь
Гарантія 12 місяці
Дисплей LED
Країна реєстрації бренду США
Макс. потужність 2800 Вт
Особливості Поворотний столик.
Рівнів потужності 7
Управління поворотні з кнопками
Функції приготування на парі. гриль. конвекція. розморожування. автоприготування. авторозморожування.
Колір Чорний
Тип Гриль+ конвекція+ пароварка
Об'єм 40 л
Вага 35 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!