Варильна поверхня Electrolux KGG 64365 K

Немає в наявності
0
Модель: Electrolux KGG64365K
Артикул: 6440
13 530грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Гарантія 12 місяців Кількість газових конфорок 4 \ З них WOK-конфорок (турбо) Країна реєстрації бренду Швеція Решітки конфорок чавунні Робоча поверхня загартоване скло Розміри для монтажу (ВхШхГ) 560x480 мм Тип поверхні газова Управління поворотні перемикачі Функції автопідпал. газ-контроль. таймер. індикатор залишкового тепла. управління зовнішньої витяжкою. Габарити (ВхШхГ) 59x52 см Всі характеристики

Стильна, просунута та ефективна варильна поверхня від популярного бренду Electrolux, що позиціонується ним у верхній ціновий сегмент. Це газова кухонна плита типу «газу на склі» з електронним контролем та системою бездротової взаємодії Hob2Hood. Остання дозволяє автоматично вмикати витяжку та регулювати інтенсивність її роботи залежно від кількості задіяних конфорок, а також інтенсивності горіння полум'я (зазначимо, що для роботи цієї функції аналогічну систему має підтримувати і витяжка).

Нагрівальна плита використовує комбінований блок налаштування, в якому механічні регулятори поєднані зі світлодіодною індикацією та сенсорною панеллю введення. Також кухонна варильна поверхня Electrolux KGG 64365 K оснащена мультиконфоркою WOK, яка дозволяє готувати на посуді зі сферичним дном. Водночас плита може працювати зі сковорідками та каструлями великого розміру. Робоча поверхня фанерована високоякісною склокерамікою. Поверх скляного покриття розташовані двосекційні грати з теплоємного та практичного чавуну. Варильна поверхня дозволяє використовувати газове нагрівання по таймеру, додатково передбачена система індикації залишкового тепла. До того ж фірмова технологія FlameLigh забезпечує можливість максимально тонкого настроювання інтенсивності полум'я.

Характеристики
Гарантія 12 місяців
Кількість газових конфорок 4 \ З них WOK-конфорок (турбо)
Країна реєстрації бренду Швеція
Решітки конфорок чавунні
Робоча поверхня загартоване скло
Розміри для монтажу (ВхШхГ) 560x480 мм
Тип поверхні газова
Управління поворотні перемикачі
Функції автопідпал. газ-контроль. таймер. індикатор залишкового тепла. управління зовнішньої витяжкою.
Габарити (ВхШхГ) 59x52 см

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!