Варильна поверхня De Dietrich DPI7686XP

В наявності
0
Модель: De Dietrich DPI7686XP
Артикул: 6079
43 799грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Гарантія 24 місяці Діаметр і потужність конфорок Ліва зона horiZone: 5 кВт/40х23 см. Права дальня конфорка: 3,7 кВт/Ø 23 см. Права ближня конфорка: 2,4 кВт/Ø 16 см. Кількість індукційних конфорок 4 Країна реєстрації бренду Франція Особливості Адаптивна зона (FlexZone) Робоча поверхня склокераміка Розміри для монтажу (ВхШхГ) 560x490 мм Тип поверхні електрична Управління сенсорне Функції та можливості автоматичне відключення. таймер. захист від дітей. індикатор залишкового тепла. Всі характеристики

Індукційна варильна поверхня De Dietrich DPI7686XP з колекції Pure White пропонує чотири зони, в тому числі одну вільну зону розміром 40х23 см і потужністю 5000 Вт. Дана модульна конфігурація дозволяє поставити на поверхню будь-який посуд – від сковорідки діаметром 23 см до овальної каструлі діаметром 40 см. Завдяки спеціальній функції налаштування посуду можуть автоматично зберігатися, коли посуд переміщається з однієї зони в іншу.

horiZone. Максимальний результат революційної технології.

Модульний простір для приготування розміром 40х23 см є найбільшою варильною зоною, що існує на ринку. Широка, овальна, прямокутна... Вона може вміщати посуд усіх форм і розмірів, від сковорідок діаметром 23 см до каструль овальної форми розміром 40 см.

Високий рівень ефективності, пристосованості та гнучкості.

Індукційна технологія De Dietrich досягає рекордних рівнів потужності від 3700 Вт на стандартних зонах до 5000 Вт на зонах horiZone. Ці зони мають різні розміри для приготування в круглому та овальному посуді, незалежно від її розміру, з неперевершеною гнучкістю.

Функція "ICS".

Рекомендує зону приготування, яка найбільше підходить для посуду для максимальної продуктивності.

Функція «Відновлення налаштувань».

Запрограмовані налаштування (потужність та час) зберігаються, щоб їх можна було відновити, якщо зона приготування несподівано вимикається.

Функція «Перенесення налаштувань».

Ця функція дозволяє скористатися перевагами збереження налаштувань (потужності приготування та таймера) при переміщенні посуду з однієї зони до іншої.

Функція «Минулий час».

На дисплеї з'являється час з моменту останнього регулювання потужності. Ця функція ідеально підходить для спостереження за приготуванням, а також у випадку, якщо Ви забули встановити таймер.

Функція "Кипіння".

Дозволяє закип'ятити 2 літри води в рекордно короткі терміни.

Вимогові стандарти безпеки.

Щоб повністю захистити варильну поверхню під час чищення, необхідно активувати функцію «Блокування на час очищення», яка дозволяє тимчасово заблокувати всі елементи керування на одну хвилину. Крім того, всі варильні поверхні оснащені 10 рівнями безпеки, які гарантують Вам спокійне приготування страв.

Характеристики
Гарантія 24 місяці
Діаметр і потужність конфорок Ліва зона horiZone: 5 кВт/40х23 см. Права дальня конфорка: 3,7 кВт/Ø 23 см. Права ближня конфорка: 2,4 кВт/Ø 16 см.
Кількість індукційних конфорок 4
Країна реєстрації бренду Франція
Особливості Адаптивна зона (FlexZone)
Робоча поверхня склокераміка
Розміри для монтажу (ВхШхГ) 560x490 мм
Тип поверхні електрична
Управління сенсорне
Функції та можливості автоматичне відключення. таймер. захист від дітей. індикатор залишкового тепла.
Колір чорний
Споживана потужність 7,4 кВт
Габарити (ВхШхГ) 65x51.5 см
Вага 11,5 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!