Варильна поверхня De Dietrich DPI7670X

В наявності
0
Модель: De Dietrich DPI7670X
Артикул: 7903
43 299грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Гарантія 24 місяці Діаметр і потужність конфорок Ліва дальня конфорка: 2,8 кВт / Ø 18 см. Ліва ближня конфорка: 2,8 кВт / Ø 18 см. Права дальня конфорка: 3,7 кВт / Ø 23 см. Права ближня конфорка: 2,4 кВт / Ø 16 см. Кількість індукційних конфорок 4 Країна реєстрації бренду Франція Робоча поверхня склокераміка Розміри для монтажу (ВхШхГ) 560x490 мм Тип поверхні електрична Управління сенсорне тактове Функції та можливості Функція Booster. Індикація залишкового тепла. Захист від дітей. Блокування керування. Захисне відключення. Дисплей. Таймер. Звуковий сигнал. Колір чорний кристал Всі характеристики

Індукційна варильна панель De Dietrich DPI7670X шириною 65 см з колекції Platinum виконана в чорному кольорі і оснащена чотирма конфорками. Якщо точність є ключем до успіху в будь-якому рецепті, незалежно від вишуканості страви, то швидкість, з якою підвищується температура до необхідного рівня, настільки ж важлива. Всі переваги індукційної кулінарії De Dietrich втілили в данній індукційній поверхні з 4 зонами різного розміру і потужності.

Високий рівень пристосованості та гнучкості
Індукційна технологія De Dietrich досягає рекордних рівнів потужності від 2400, 2800 і до 3700 Вт на стандартних зонах. Ці зони мають різні розміри для приготування в круглому і овальному посуді, незалежно від його розмірів, з неперевершеною гнучкістю.

Функція «ICS»
Рекомендує зону приготування, яка найбільш підходить для посуду для максимальної продуктивності.

Функція «Відновлення налаштувань»
Зроблені вами налаштування (потужність і час) зберігаються, щоб їх можна було відновити, якщо зона приготування несподівано вимикається.

Функція «Перенесення налаштувань»
Ця функція дозволяє скористатися перевагами збереження налаштувань (потужності приготування і таймера) при переміщенні посуду з однієї зони в іншу.

Функція «Час, що минув»
На дисплеї відображається час з моменту останнього регулювання потужності. Ця функція ідеально підходить для спостереження за приготуванням, а також в тому випадку, якщо Ви забули встановити таймер.

Функція «Кипіння»
Дозволяє закип'ятити 2 літри води в рекордно короткі терміни.

Вимогливі стандарти безпеки
Для того, щоб повністю захистити варильну поверхню під час чищення, необхідно активувати функцію «Блокування на час очищення», яка дозволяє тимчасово заблокувати всі елементи управління на одну хвилину. Крім того, всі варильні поверхні оснащені 10 рівнями безпеки, які завжди гарантують Вам спокійне приготування страв.

Характеристики
Гарантія 24 місяці
Діаметр і потужність конфорок Ліва дальня конфорка: 2,8 кВт / Ø 18 см. Ліва ближня конфорка: 2,8 кВт / Ø 18 см. Права дальня конфорка: 3,7 кВт / Ø 23 см. Права ближня конфорка: 2,4 кВт / Ø 16 см.
Кількість індукційних конфорок 4
Країна реєстрації бренду Франція
Робоча поверхня склокераміка
Розміри для монтажу (ВхШхГ) 560x490 мм
Тип поверхні електрична
Управління сенсорне тактове
Функції та можливості Функція Booster. Індикація залишкового тепла. Захист від дітей. Блокування керування. Захисне відключення. Дисплей. Таймер. Звуковий сигнал.
Колір чорний кристал
Споживана потужність 7,4 кВт
Габарити (ВхШхГ) 65x51.5 см
Вага 11,7 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!