Варильна поверхня De Dietrich DPI7654B

В наявності
0
Модель: De Dietrich DPI7654B
Артикул: 4400
33 999грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Гарантія 24 місяці Діаметр і потужність конфорок Ліва зона horiZone: 5 кВт/40х23 см. Права дальня конфорка: 3,7 кВт/Ø 23 см. Права ближня конфорка: 2,4 кВт/Ø 16 см. Кількість індукційних конфорок 4 Країна реєстрації бренду Франція Особливості Адаптивна зона (FlexZone) Робоча поверхня склокераміка Розміри для монтажу (ВхШхГ) 560x490 мм Тип поверхні електрична Управління сенсорне Функції та можливості автоматичне відключення. таймер. захист від дітей. індикатор залишкового тепла. Всі характеристики

Модель De Dietrich DPI7654B — це індукційна варильна панель з чотирма зонами нагріву з колекції Absolute Black. Дві лівих конфорки можуть об'єднуватися в зону horiZone. Модель має 20 рівнів потужності, а також функції «Бустер» на кожній зоні нагріву, «Кипіння», «Час, що минув», «Відновлення налаштувань», «ICS», «Перенесення налаштувань» і «Блокування на час очищення». Управління сенсорне. Передбачено 10 функцій безпеки, в тому числі індикатор залишкового тепла, сенсор наявності посуду і центральне блокування.

horiZone. Максимальний результат революційної технології
Модульний простір для приготування розміром 40х23 см є найбільшою варильною зоною, яка існує на ринку. Широка, овальна, прямокутна... Вона може вміщати посуд всіх форм і розмірів, від сковорідок діаметром 23 см до каструль овальної форми розміром 40 см.

Функція «ICS»
Рекомендує зону приготування, яка найбільш підходить для посуду для максимальної продуктивності.

Функція «Відновлення налаштувань»
Зроблені вами налаштування (потужність і час) зберігаються, щоб їх можна було відновити, якщо зона приготування несподівано вимикається.

Функція «Перенесення налаштувань»
Ця функція дозволяє скористатися перевагами збереження налаштувань (потужності приготування і таймера) при переміщенні посуду з однієї зони в іншу.

Функція «Час, що минув»
На дисплеї відображається час з моменту останнього регулювання потужності. Ця функція ідеально підходить для спостереження за приготуванням, а також в тому випадку, якщо Ви забули встановити таймер.

Функція «Кипіння»
Дозволяє закип'ятити 2 літри води в рекордно короткі терміни.

Вимогливі стандарти безпеки
Для того, щоб повністю захистити варильну поверхню під час чищення, необхідно активувати функцію «Блокування на час очищення», яка дозволяє тимчасово заблокувати всі елементи управління на одну хвилину. Крім того, всі варильні поверхні оснащені 10 рівнями безпеки, які завжди гарантують Вам спокійне приготування страв.

Характеристики
Гарантія 24 місяці
Діаметр і потужність конфорок Ліва зона horiZone: 5 кВт/40х23 см. Права дальня конфорка: 3,7 кВт/Ø 23 см. Права ближня конфорка: 2,4 кВт/Ø 16 см.
Кількість індукційних конфорок 4
Країна реєстрації бренду Франція
Особливості Адаптивна зона (FlexZone)
Робоча поверхня склокераміка
Розміри для монтажу (ВхШхГ) 560x490 мм
Тип поверхні електрична
Управління сенсорне
Функції та можливості автоматичне відключення. таймер. захист від дітей. індикатор залишкового тепла.
Колір чорний
Споживана потужність 7,4 кВт
Габарити (ВхШхГ) 65x51.5 см
Вага 11,5 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!