Варильна поверхня De Dietrich DPI 7602 BM

В наявності
0
Модель: De Dietrich DPI7602BM
Артикул: 6073
34 599грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Гарантія 24 місяці Діаметр і потужність конфорок 16 см, 21 см. 2.2 кВт, 3.1 кВт. Кількість індукційних конфорок 2 Кількість газових конфорок 2 Країна реєстрації бренду Франція Особливості Автоматичне розпізнавання посуду. 15 рівнів потужності. Функції Booster і Таймер для 2 зон. 2 елементи керування прямого доступу. Загальна потужність індукції: 3200 Вт. Решітки конфорок чавунні Робоча поверхня склокераміка (Schott Ceran) Розміри для монтажу (ВхШхГ) 560x490 мм Тип поверхні комбінована Всі характеристики

У цій комбінованій варильній поверхні з двома зонами індукції і двома газовими пальниками ідеально поєднуються зовнішній вигляд, зручне управління, ефективність і Ваш спокій. De Dietrich вдалося успішно об'єднати кращі технології приготування за допомогою індукції і газу в одному приладі, щоб Ви в повній мірі змогли насолодитися процесом приготування своїх кулінарних шедеврів.

Індукційна технологія газових повехонь De Dietrich досягає рекордних рівнів потужності: від 2000, 3000 та до 3100 Вт на стандартних зонах.

Запобіжна система з використанням термопари, розташованої навпроти пальника, активується, як тільки повертається регулятор, щоб запалити пальник. Термопара автоматично припиняє подачу газу, запобігаючи його витік в тому випадку, якщо полум'я випадково згасне.

Для того, щоб повністю захистити варильну поверхню під час чищення, необхідно активувати функцію «Блокування на час очищення», яка дозволяє тимчасово заблокувати всі елементи управління на одну хвилину. Крім того, 10 рівнів безпеки завжди гарантують Вам спокійне приготування страв.

Характеристики
Гарантія 24 місяці
Діаметр і потужність конфорок 16 см, 21 см. 2.2 кВт, 3.1 кВт.
Кількість індукційних конфорок 2
Кількість газових конфорок 2
Країна реєстрації бренду Франція
Особливості Автоматичне розпізнавання посуду. 15 рівнів потужності. Функції Booster і Таймер для 2 зон. 2 елементи керування прямого доступу. Загальна потужність індукції: 3200 Вт.
Решітки конфорок чавунні
Робоча поверхня склокераміка (Schott Ceran)
Розміри для монтажу (ВхШхГ) 560x490 мм
Тип поверхні комбінована
Функції та можливості автопідпал. газ-контроль. автоматичне відключення. таймер. захист від дітей. індикатор залишкового тепла.
Габарити (ВхШхГ) 65x51.5 см

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!