Варильна поверхня Bosch PIF651HC1E

В наявності
0
Модель: Bosch PIF651HC1E
Артикул: 7921
20 400грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Гарантія 12 місяців Діаметр і потужність конфорок 1.6 кВт, 2 кВт, 2 кВт, 2.5 кВт. 14.5 см, 18 см, 18 см, 21 см. Кількість індукційних конфорок 4 Країна реєстрації бренду Німеччина Країна-виробник товару Іспанія Особливості Овальна зона. Автожарка. Потужність підключення 7.4 кВт Рівнів потужності 17 Робоча поверхня склокераміка (Schott Ceran) Розміри для монтажу (ВхШхГ) 560x490 мм Всі характеристики

Іноді просто необхідно прискорити приготування страви. Удосконалена функція PowerBoost індукційних варильних поверхонь збільшує потужність нагріву для прискорення кулінарного процесу. Наприклад, тепер можна закип'ятити 2 літри води майже на 50% швидше, ніж на звичайних склокерамічних варильних поверхнях.


Функція QuickStart визначає, де ви поставили посуд, і автоматично відображає відповідну зону приготування в інтерфейсі керування. Ви можете розпочати роботу відразу і вибрати потрібний рівень приготування без зволікань.


Якщо ви вимкнете плиту (наприклад, випадково), вона збереже ваш останній вибір налаштувань на короткий час. Якщо щось википить і заллє варильну поверхню, вона автоматично відключиться і також збереже останні налаштування.


Функція блокування від дітей: блокує панель керування та гарантує захист від ненавмисного увімкнення приладу. Функція стане в нагоді сім'ям з дітьми, а також власникам домашніх тварин. Таймер із функцією автоматичного вимикання вимикає вибрану конфорку після завершення заданого часу приготування.


Індукційні варильні поверхні генерують тепло лише там, де це необхідно – у дні судини. Що це означає для вас? Велику безпеку та зручність. Завдяки нижчій температурі як великі, так і маленькі ручки не перегріваються. Більше того, на індукційній поверхні два літри води закиплять удвічі швидше, ніж на звичайній склокерамічній варильній поверхні, а це значно заощадить електроенергію.

Характеристики
Гарантія 12 місяців
Діаметр і потужність конфорок 1.6 кВт, 2 кВт, 2 кВт, 2.5 кВт. 14.5 см, 18 см, 18 см, 21 см.
Кількість індукційних конфорок 4
Країна реєстрації бренду Німеччина
Країна-виробник товару Іспанія
Особливості Овальна зона. Автожарка.
Потужність підключення 7.4 кВт
Рівнів потужності 17
Робоча поверхня склокераміка (Schott Ceran)
Розміри для монтажу (ВхШхГ) 560x490 мм
Тип поверхні електрична
Управління слайдерне
Функції та можливості автоматичне відключення. таймер. режим паузи. захист від дітей. індикатор залишкового тепла. управління через Інтернет / Home Connect /.
Тип варильна поверхня
Габарити (ВхШхГ) 59.2x52.2 см

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!