Варильна поверхня AEG IKE85753IB

Немає в наявності
0
Модель: AEG IKE85753IB
Артикул: 7274
28 512грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Гарантія 12 місяців Діаметр і потужність конфорок 2.3 кВт, 2.3 кВт, 2.3 кВт, 2.3 кВт, 2.3 кВт. 21 см, 21 см, 21 см, 21 см, 21 см. Кількість індукційних конфорок 5 Країна реєстрації бренду Німеччина Країна-виробник товару Німеччина Особливості Режим «міст» (Bridge) Потужність підключення 7.2 кВт Рівнів потужності 9 Робоча поверхня склокераміка Тип поверхні електрична Всі характеристики

DOUBLEBRIDGE. Виводить вашу варильну поверхню на новий рівень
За допомогою DoubleBridge можна об’єднати дві зони приготування на двох різних ділянках варильної поверхні. Ідеально підходить для розміщення кухонного посуду різних розмірів, а також поєднює налаштування температури та часу для максимальної гнучкості приготування.

5 регуляторів індивідуальних зон для гнучкого керування
Інтерфейс із 5 регуляторами індивідуальних зон дає змогу окремо контролювати кожну з 5 зон. Кожна зона підтримує 9 рівнів потужності, функцію PowerBoost і Hob2Hood®.

Запам’ятовування рівня потужності
Запам’ятовування рівня потужності для контрольованого готування. Якщо ви щось розлили або вам потрібно зняти каструлю, налаштування зберігатимуться в пам’яті протягом 120 секунд, тож вам не доведеться встановлювати рівень потужності заново.

HOB2HOOD. Керуйте без допомоги рук
Функція Hob2Hood® з'єднує варильну панель та витяжку. Витяжка автоматично регулює швидкість вентилятора в залежності від нагрівання, без будь-яких зусиль з вашого боку. Для потужного очищення повітря під час смаження, і тихішої роботи витяжки при кип'ятінні.

Прискорений підігрів і більша швидкість завдяки POWERBOOST
Більше не потрібно чекати, поки закипить вода в каструлі. Функція PowerBoost забезпечує миттєве підвищення потужності та доводить воду до кипіння менше ніж за 90 секунд. Наприклад, вона ідеально підходить для швидкого кип’ятіння великої каструлі з водою.

Характеристики
Гарантія 12 місяців
Діаметр і потужність конфорок 2.3 кВт, 2.3 кВт, 2.3 кВт, 2.3 кВт, 2.3 кВт. 21 см, 21 см, 21 см, 21 см, 21 см.
Кількість індукційних конфорок 5
Країна реєстрації бренду Німеччина
Країна-виробник товару Німеччина
Особливості Режим «міст» (Bridge)
Потужність підключення 7.2 кВт
Рівнів потужності 9
Робоча поверхня склокераміка
Тип поверхні електрична
Управління слайдерне
Функції та можливості автоматичне відключення. таймер. захист від дітей. індикатор залишкового тепла. управління зовнішньої витяжкою.
Колір чорний
Тип варильна поверхня
Габарити (ВхШхГ) 77x51 см
Вага 14.02 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!