Варильна поверхня AEG IKE64471FB

Немає в наявності
0
Модель: AEG IKE64471FB
Артикул: 5603
25 500грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Гарантія 12 місяців Діаметр і потужність конфорок 1.4 кВт, 1.8 кВт, 2.3 кВт, 2.3 кВт. 14.5 см, 18 см, 22 см, 22 см. Кількість індукційних конфорок 4 Країна реєстрації бренду Німеччина Країна-виробник товару Німеччина Особливості Адаптивна зона (FlexZone) Потужність підключення 7.35 кВт Рівнів потужності 9 Робоча поверхня склокераміка Тип поверхні електрична Всі характеристики

За допомогою індукційної варильної поверхні 6000 FlexiBridge® ви можете налаштувати власну ділянку для приготування їжі, поєднуючи та контролюючи до 4 зон. Він ідеально підходить для пателень будь-якого розміру і форми або для приготування великої кількості страв водночас, для чого потрібен додатковий простір.


УНІВЕРСАЛЬНЕ ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ З FLEXIBRIDGE®.

Функція FlexiBridge® дозволяє вам налаштувати власну зону готування, комбінуючи та контролюючи до 4 зон нагрівання різними способами. Вона ідеально підходить для габаритних або довгих сковорідок, а також, коли вам потрібно приготувати кілька страв одночасно.


БІЛЬШ ПЛАВНИЙ ТА ШВИДКИЙ ТЕПЛООБМІН ІЗ POWERSLIDE.

Від кип'ятіння до томління та підтримання тепла: коли вам потрібно часто та швидко змінювати температуру для створення страви, використовуйте PowerSlide. Просто посуньте сковороду з конфорки на конфорку, не зупиняючись для регулювання температури під час приготування.


HOB2HOOD. КЕРУЙТЕ БЕЗ ДОПОМОГИ РУК.

Функція Hob2Hood® з'єднує варильну панель та витяжку. Витяжка автоматично регулює швидкість вентилятора в залежності від нагрівання, без будь-яких зусиль з вашого боку. Для потужного очищення повітря під час смаження, і тихішої роботи витяжки при кип'ятінні.


ШВИДШЕ НАГРІВАННЯ ДЛЯ БІЛЬШОЇ ШВИДКОСТІ З POWERBOOST.

Більше не треба чекати, поки закиплять каструлі. Функція PowerBoost миттєво нагріває воду до кипіння за 90 секунд. Вона ідеально підходить для таких завдань як швидке закипання великої каструлі з водою.


ТАЙМЕР ДЛЯ ВАРИЛЬНОЇ ПОВЕРХНІ. СТВОРЕНО ДЛЯ ТОЧНОСТІ.

Вбудований таймер варильної поверхні може бути встановлений на одну годину, і після закінчення цього часу плита автоматично вимкнеться. Для ідеально точних результатів.

Характеристики
Гарантія 12 місяців
Діаметр і потужність конфорок 1.4 кВт, 1.8 кВт, 2.3 кВт, 2.3 кВт. 14.5 см, 18 см, 22 см, 22 см.
Кількість індукційних конфорок 4
Країна реєстрації бренду Німеччина
Країна-виробник товару Німеччина
Особливості Адаптивна зона (FlexZone)
Потужність підключення 7.35 кВт
Рівнів потужності 9
Робоча поверхня склокераміка
Тип поверхні електрична
Управління слайдерне (роздільне керування конфорками)
Функції та можливості автоматичне відключення. таймер. захист від дітей. індикатор залишкового тепла. управління зовнішньої витяжкою / Hob2Hood .
Колір чорний
Тип варильна поверхня
Габарити (ВхШхГ) 59x52 см
Вага 11,26 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!