Варильна поверхня AEG HD634170NB

Немає в наявності
0
Модель: AEG HD634170NB
Артикул: 1168
19 475грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Кількість індукційних конфорок 2 Кількість газових конфорок 2 Потужність підключення 3.7 кВт Решітки конфорок чавунні Робоча поверхня склокераміка Розміри для монтажу (ВхШхГ) 560x490 мм Управління поворотне + сенсорне Функції та можливості автопідпал. газ-контроль. автоматичне відключення. таймер. режим паузи / Stop&Go /. захист від дітей. індикатор залишкового тепла. Колір Чорний Тип варильна поверхня Всі характеристики

Варильна поверхня AEG HD634170NB стала ідеальним кухонним рішенням, поєднавши в собі індукцію та газові конфорки. Більше вам не потрібно вибирати, яке джерело жару задіяти – у вашому розпорядженні будь-який варіант. Такий тип пристроїв ідеальний у будинках, що мають періодичні перебої у постачанні електрики – завжди є резервний формат газової конфорки. Максимум переваг в одній оболонці!

Функція "Бустер"

Використовуйте опцію «Бустер», щоб збільшити потужність індукційної конфорки, отримавши гранично високий жар за короткий час. Більше не потрібно чекати, доки посуд розігріється – все відбувається миттєво, коли ви користуєтеся AEG HD634170NB.

Захист від дітей

Система сенсорного керування індукційною частиною панелі має захисний механізм блокування від дітей. Тепер виставлені вами параметри не будуть змінені, за рахунок чого страва в результаті буде ідеальною. При цьому навіть якщо малюк і спробує внести свої коригування, маніпулятори будуть нечутливі до дотиків рівно до того моменту, поки користувач не зніме блокування.

Зручне керування

Виробник адаптував панель взаємодії під обидва типи конфорок, що є у варильній поверхні AEG HD634170NB. Поворотні регулятори класичного типу застосовуються для налаштування інтенсивності горіння полум'я на основі газу, у той час як для індукційних зон традиційно вибрали сенсорні маніпулятори з індикаторами і числовими позначеннями. Простий і зрозумілий інтерфейс швидко освоєний вами з перших секунд знайомства.

Електророзпалювання та газ-контроль

Варто зауважити, що для розпалювання газових конфорок не потрібні сірники та запальничка. Вбудований п'єзоелемент набуває чинності при повороті рукоятки, після чого з потрібної конфорки виходить полум'я і з'єднується з іскрою, утворюючи повноцінний жар. Усього один рух – і ви вже готуєте. А у разі згасання полум'я газ перекривається, щоб не було витоку.

Характеристики
Кількість індукційних конфорок 2
Кількість газових конфорок 2
Потужність підключення 3.7 кВт
Решітки конфорок чавунні
Робоча поверхня склокераміка
Розміри для монтажу (ВхШхГ) 560x490 мм
Управління поворотне + сенсорне
Функції та можливості автопідпал. газ-контроль. автоматичне відключення. таймер. режим паузи / Stop&Go /. захист від дітей. індикатор залишкового тепла.
Колір Чорний
Тип варильна поверхня
Габарити (ВхШхГ) 59x52 см

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!