Сушильна машина Electrolux EW8H259STU

Немає в наявності
0
Модель: Electrolux EW8H259STU
Артикул: 7770
33 660грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Гарантія 12 місяців Дисплей LED Завантаження при сушці, кг 9 кг Кількість програм 12 Клас енергоспоживання (нове маркування) A++ / 259 кВт год/рік / Клас сушіння B Країна реєстрації бренду Швеція Країна-виробник товару Польша Об'єм барабана 118 л Рівень шуму, дБ 65 Всі характеристики

Можете бути впевнені: система DelicateCare сушильного барабана PerfectCare 800 збереже відмінний вигляд і властивості одягу. Він точно підбере для одягу потрібну температуру і підходять для певного режиму тканини руху барабана. Речі отримують в точності потрібний догляд - навіть якщо раніше вам би і в голову не прийшло сушити їх в барабані.

Індивідуальні цикли, особливий догляд.

Система DelicateCare підбере для догляду за конкретною тканиною потрібні температуру і руху барабана. Властивості одягу будуть збережені.

Точність сушки кожного завантаження.

Система SmartSense визначає вологість кожної речі завантаження. Це забезпечує абсолютну точність і рівномірність сушіння усього одягу, і її захист від перегріву.

Менше нагрівання, краще догляд.

Система GentleCare з технологією Heat Pump сушить одяг майже при повній температурі в порівнянні зі звичайними сушильними барабанами, одяг ніколи не піддається непотрібному пересушуванню.

Сушіть ще більше і рівномірніше.

Програми для постільної білизни і змішаних завантажень великих розмірів дозволяють ефективно висушити більше, не збільшуючи кількість циклів. Це економить час і електрику. Зручне і індивідуальне рішення на кожен день.

Менше часу - краще догляд.

Система SensiCare підбирає час сушіння і рівні вологості для кожного завантаження. Економія часу та електрики без шкоди для догляду.

Характеристики
Гарантія 12 місяців
Дисплей LED
Завантаження при сушці, кг 9 кг
Кількість програм 12
Клас енергоспоживання (нове маркування) A++ / 259 кВт год/рік /
Клас сушіння B
Країна реєстрації бренду Швеція
Країна-виробник товару Польша
Об'єм барабана 118 л
Рівень шуму, дБ 65
Тип сушки конденсаційна (тепловий насос)
Управління поворотна ручка + сенсори
Функції та можливості Ф-ція антизминания . Контроль вологості білизни. Таймер відстрочки старту. Швидке сушіння. Підсвічування. Злив в каналізацію. Індикатор заповнення бака конденсату.
Габарити (ВхШхГ) 85x59.6x66.2 см

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!