Сушильна машина AEG T9DEC68S

Немає в наявності
0
Модель: AEG T9DEC68S
Артикул: 4538
45 144грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Гарантія 12 місяців Дисплей LED Завантаження при сушці, кг 8 кг Кількість програм 10 Клас енергоспоживання (нове маркування) А+++ / 177 квтг/рік / Країна реєстрації бренду Німеччина Країна-виробник товару Польша Об'єм барабана 118 л Об'єм резервуара конденсату 5.28 л Програми сушіння Легке прасування, Охолодження, Сушка "в шафу", Сушка, Екстра сушіння, Сушка "під прасування" Всі характеристики

Система AbsoluteCare

Тепер ви можете сушити все від вовни до лижних костюмів. Система AbsoluteCare дозволяє контролювати рух та температуру барабана. Немає усадки. Без зміни форми. Відновлює гідрофобні властивості.

Технологія SensiDry

Технологія AEG SensiDry дозволяє сушити тканини при вдвічі меншій температурі, ніж у звичайних сушарках без збільшення часу сушіння. Таким чином, вони ніколи не зазнають надмірного нагрівання. Завдяки цьому ваш одяг довше виглядатиме як новий. І нижча температура також заощаджує енергію.

Технологія 3D-сканування

Система FiberPro із технологією 3DScan вимірює вологість одягу за допомогою датчиків. Він виявляє вологість та регулює час для забезпечення точного сушіння. Навіть товстий та багатошаровий гардероб. Пуховики зберігають свій зовнішній вигляд і до 30% кращу теплоізоляцію порівняно з повітряним сушінням.

Програма Mix XL

Оптимізований потік повітря та рівномірний розподіл тепла гарантують, що програма XL ідеально висушить одяг із бавовни та синтетики. Вам не потрібно сортувати одяг перед сушінням. Одяг на 30% менший і менш жорсткий. Готовий до налаштування.

Характеристики
Гарантія 12 місяців
Дисплей LED
Завантаження при сушці, кг 8 кг
Кількість програм 10
Клас енергоспоживання (нове маркування) А+++ / 177 квтг/рік /
Країна реєстрації бренду Німеччина
Країна-виробник товару Польша
Об'єм барабана 118 л
Об'єм резервуара конденсату 5.28 л
Програми сушіння Легке прасування, Охолодження, Сушка "в шафу", Сушка, Екстра сушіння, Сушка "під прасування"
Рівень шуму, дБ 64
Управління поворотна ручка + сенсори
Тип конденсаційна (тепловий насос)
Габарити (ВхШхГ) 85x59.6x63.8 см

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!