Сушильна машина AEG T9DBA68SC

В наявності
0
Модель: AEG T9DBA68SC
Артикул: 4415
79 900грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Дисплей TFT Завантаження при сушці, кг 8 кг Кількість програм 14 Клас енергоспоживання (нове маркування) А+++ / 177 квтг/рік / Країна реєстрації бренду Німеччина Країна-виробник товару Польша Об'єм барабана 118 л Об'єм резервуара конденсату 5.28 л Особливості Управління через Інтернет. Захист від дітей. Рівень шуму, дБ 63 Всі характеристики

Клас сушки A. Бережне сушіння вовни. Віддалене керування по Wi-Fi. Злив у каналізацію. Підсвічування барабана. Енергоспоживання A+++.

Технологія 3DScan

Для аналізу вологості використовуються сенсори 3DScan. Вони визначають вологість і коригують час, забезпечуючи точність параметрів сушіння навіть товстих і багатошарових тканин. Пухові куртки зберігають свій вигляд, а також забезпечують до 30% більш високий теплозахист в порівнянні з сушінням на повітрі.

Програма MixXL

Програма MixXL оптимізує потоки повітря та гарячої води щоб акуратно висушити бавовну, синтетику або їх мікс. Немає необхідності в сортуванні. В результаті виходить на 30% менше складок в порівнянні з сушінням на повітрі, відчуття комфортніше, а надягати можна відразу.

Система AbsoluteCare

Програми унікальної системи AbsoluteCare точно регулюють руху і температуру сушильної машини. Для кожної тканини підбирається потрібний вид обертання і температура, щоб повністю її висушити, зберігши якість, вид і форму.

Безпечні низькі температури

Система AEG SensiDry з технологією HeatPump видаляє вологу з тканини при температурі вдвічі меншою, ніж у звичайних сушильних барабанах, без значного збільшення часу сушкі.Ткань ніколи не нагрівається понад міру. Ваш одяг довше збереже текстуру. Крім того, це допоможе зберегти електрику.

Характеристики
Дисплей TFT
Завантаження при сушці, кг 8 кг
Кількість програм 14
Клас енергоспоживання (нове маркування) А+++ / 177 квтг/рік /
Країна реєстрації бренду Німеччина
Країна-виробник товару Польша
Об'єм барабана 118 л
Об'єм резервуара конденсату 5.28 л
Особливості Управління через Інтернет. Захист від дітей.
Рівень шуму, дБ 63
Тип двигуна Інверторний
Управління поворотна ручка + сенсори
Функції та можливості Своя програма . Функція антимяття. Контроль вологості білизни. Таймер відстрочки старту. Швидке сушіння. Освіжаючий цикл. Підсвічування. Злив в каналізацію. Індикатор заповнення бака конденсату.
Тип конденсаційна (тепловий насос)
Габарити (ВхШхГ) 85x60x66.3 см

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!