Прасувальна система Laurastar Smart U

В наявності
0
Модель: Laurastar Smart U
Артикул: 9488
89 760грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Вага праски 1.1 кг Вага системи 20.14 кг Гарантія 12 місяців Довжина кабелю 2.3 м Довжина парового шланга 2.1 м Країна реєстрації бренду Швейцарія Об'єм резервуара для води 1200 мл Особливості Дошка для прасування: режим всмоктування. провітрювання. підставка для праски. тримач шнура. шафка для праски. транспортувальні ролики. Покриття робочої поверхні алюмінієве Тиск пару 3.5 бар Всі характеристики

Швейцарська компанія Laurastar каже, що це її найсучасніша прасувальна система, яка не тільки високопродуктивна, зручна у використанні, але ще й «розумна». Вона використовує технологію Bluetooth для підключення до програми на смартфоні, де можна перевіряти стан системи та дивитися відеоуроки по установці, догляду за нею та основним методам прасування. Крім цього, виробник заявляє про інтелектуальне прасування, адже перед вами не звичайна дошка для прасування, а сучасна, просунута система з різними технологіями і останніми розробками.

Отже, для професійних результатів постійний тиск (3.5 бар) на виході з праски робить 200 літрів пари на хвилину. Полегшена праска вагою 1.1 кг з тривимірною активною підошвою виділяє «суху» пару, обробляє велику площу тканини одним рухом і не залишає після себе мокрих слідів та потік. Більше того, вам навіть не доведеться натискати на кнопки: технологія Sensteam розпізнає рух праски і автоматично активує вихід пари.

При цьому пара подається короткими уривчастими дозами (пульсами), в результаті чого виходить оптимально підібрана кількість для якісного розгладження складок. На окрему увагу заслуговує прасувальний стіл Laurastar Smart U. Він не тільки служить опорою, але й бере активну участь у процесі, працюючи у двох режимах (піддув та вакуум) на чотирьох доступних швидкостях. Режим піддуву розправляє речі на дошці для прасування, щоб уникнути віддруковування швів, підкладки і кишень, а режим вакууму надійно фіксує одяг, щоб ви могли прогладити стрілки і легкі речі з шовку і шифону.

Вентилятор працює на чотирьох швидкостях та керується кнопкою на ручці праски. Крім цього, стіл оснащений контейнером для безпечного зберігання навіть гарячої праски, конструкцією з шістьма рівнями висоти, вбудованими коліщатками та шарніром, який дозволяє легко складати та розкладати прасувальну дошку. Крім цього, до переваг моделі входять функція автовідключення через 10 хвилин, вбудований фільтр для захисту від накипу, що дозволяє використовувати звичайну воду з крана, автоматичне змотування шнура і комплектація, в яку входять дизайнерський чохол, захисна антипригарна насадка для делікатних тканин і порція фільтруючих гранул для очищення води.

Характеристики
Вага праски 1.1 кг
Вага системи 20.14 кг
Гарантія 12 місяців
Довжина кабелю 2.3 м
Довжина парового шланга 2.1 м
Країна реєстрації бренду Швейцарія
Об'єм резервуара для води 1200 мл
Особливості Дошка для прасування: режим всмоктування. провітрювання. підставка для праски. тримач шнура. шафка для праски. транспортувальні ролики.
Покриття робочої поверхні алюмінієве
Тиск пару 3.5 бар
Функції та можливості подача пари. вертикальне відпарювання. авторегулювання температури. автоматичне відключення. змінний картридж. управління зі смартфона.
Час нагрівання 180 с
Тип Прасувальна система
Споживана потужність 2200 Вт
Габарити (ВхШхГ) 125x42 см

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!