Праска Tefal FV6872E0

Немає в наявності
0
Модель: Tefal FV6872E0
Артикул: 4262
3 060грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Гарантія 12 місяців Довжина кабелю 2 м Країна реєстрації бренду Франція Об'єм резервуара для води 270 мл Покриття робочої поверхні металокераміка / Durilium Airglide / Потужність парового удару 260 г/хв Потужність подачі пари 40 г/хв Функції та можливості подача пари. вертикальне відпарювання. автоматичне відключення. самоочищення від накипу. колектор (контейнер) збору накипу. противапняний стрижень. протикраплинна система. Колір Синій Тип побутова Всі характеристики

Парова праска Smart Protect Plus поповнила численний асортимент побутової техніки відомого виробника Tefal. Це модель середньої цінової категорії, яка приваблює симпатичним дизайном та максимальною простотою у використанні. Справа в тому, що тут реалізована технологія Smart Temp або, простіше кажучи, лише одне оптимальне налаштування температури. Вона дозволяє прасувати будь-які тканини, що допускають прасування - від делікатних до щільних матеріалів.

Попередня температура гарантує безпеку та збереження речей, а також виключає необхідність попередньо сортувати білизну та вручну підбирати необхідні для тієї чи іншої тканини налаштування. На вибір є кілька режимів роботи, у тому числі класичне сухе прасування, постійна подача пари зі швидкістю 40 г/хв, потужний паровий удар до 260 г/хв для швидкого усунення складних складок та еко-режим, який на 20% знижує споживання електроенергії без шкоди результату прасування.

Крім того, Tefal Smart Protect Plus FV 6872 можна використовувати для вертикального відпарювання штор, оббивки м'яких меблів і одягу, що висить на вішалці. Модель оснащена якісною керамічною підошвою Durilium Airglide, плюсами якої є гарне ковзання, міцність, стійкість до подряпин та довговічність. Парові отвори розташовані по всій поверхні (у тому числі на носику та в центрі підошви), тому пара розподіляється рівномірно. Також праска оснащена резервуаром для води об'ємом 270 мл, 2-метровим шнуром та протикрапельною системою, яка запобігає протіканню води та появі мокрих плям на одязі. А для безпечнішого використання передбачена функція автоматичного відключення: прилад сам вимкнеться через 30 секунд бездіяльності на підошві або через 8 хвилин у вертикальному положенні.

Характеристики
Гарантія 12 місяців
Довжина кабелю 2 м
Країна реєстрації бренду Франція
Об'єм резервуара для води 270 мл
Покриття робочої поверхні металокераміка / Durilium Airglide /
Потужність парового удару 260 г/хв
Потужність подачі пари 40 г/хв
Функції та можливості подача пари. вертикальне відпарювання. автоматичне відключення. самоочищення від накипу. колектор (контейнер) збору накипу. противапняний стрижень. протикраплинна система.
Колір Синій
Тип побутова
Споживана потужність 2800 Вт

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!