Пральна машина Siemens WM14LPHZPL

В наявності
0
Модель: Siemens WM14LPHZPL
Артикул: 3219
30 192грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Безпека Захист від протікання. Контроль піноутворення. Контроль дисбалансу. Захист від дітей. Витрата води за цикл 47 л Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника Дисплей LED Завантаження білизни, кг 10 Кількість програм 14 шт Клас віджимання В Клас енергоспоживання (нове маркування) А+++ Клас прання А Країна реєстрації бренду Німеччина Всі характеристики

Home Connect.

Технологічний прогрес можна побачити у всіх сферах життя. Поступово дедалі більше пристроїв підключаються один до одного через Інтернет, пропонуючи низку нових рішень. Завдяки домашнім пристроям Siemens та пристроям Home Connect з підтримкою Wi-Fi інтелектуальні пристрої завжди будуть у вас вдома. Синергія пристроїв з підтримкою Wi-Fi, інтелектуального програмного забезпечення та інтуїтивно зрозумілої програми пропонує широкий спектр можливостей. Деякі беруть на себе деякі з наших обов'язків, інші відкривають нові можливості, але всі вони роблять повсякденне життя настільки ефективним і комфортним, як ніколи раніше. Завдяки цьому ви можете приділяти більше часу тому, що дійсно цінуєте. Для менш простого життя.

Максимальна економія води завдяки точному виявленню завантаженої білизни: waterPerfect Plus.

Розумна сенсорна система інтелектуальної системи керування водними ресурсами waterPerfect Plus забезпечує максимальну економію води. Він визначає не тільки тип матеріалу, а й кількість завантаженої білизни з точністю до 256 градусів. На підставі цих двох факторів пристрій автоматично точно визначає необхідну кількість води. В результаті система waterPerfect Plus завжди забезпечує ідеальні результати прання для кожного циклу з оптимальною витратою води.

Характеристики
Безпека Захист від протікання. Контроль піноутворення. Контроль дисбалансу. Захист від дітей.
Витрата води за цикл 47 л
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
Дисплей LED
Завантаження білизни, кг 10
Кількість програм 14 шт
Клас віджимання В
Клас енергоспоживання (нове маркування) А+++
Клас прання А
Країна реєстрації бренду Німеччина
Максимальна швидкість віджимання, об/хв 1400
Особливості Таймер закінчення прання. Автоматичне дозування / i-Dos /. Управління через Інтернет / Home Connect /. Підсвічування барабана.
Програми прання Бавовна, Синтетика, Шерсть/ручне прання, делікатний автоматичний режим, автоматичний режим, очищення барабана, Злив/Віджим, Змішування, Полоскання, Супер 15'/30'.
Рівень шуму (віджимання) 75 дБ
Тип двигуна Інверторний двигун: / iQdrive /
Тип завантаження фронтальне завантаження
Управління поворотна ручка + сенсори
Колір Білий
Габарити (ВхШхГ) 84.8x59.8x63.2 см

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!