Пральна машина LG F2DV5S7S0E

В наявності
0
Модель: LG F2DV5S7S0E
Артикул: 8322
26 855грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Інверторний двигун так Витрата води за цикл 45 л Гарантія 12 місяців Голосовий асистент Google Assistant, Amazon Alexa Дисплей LED Завантаження білизни, кг 7 Завантаження при сушці, кг 5 Кількість програм 14 Клас віджимання А+++ Клас прання А Всі характеристики

Представлена влітку 2021 року прально-сушильна машина компанії LG — це прилад середнього класу з задатками просунутих рішень. Так, наприклад, тут є модуль Wi-Fi, завдяки якому можливо не просто віддалене управління зі смартфона (додаток ThinQ), але і взаємодія зі пралкою за допомогою голосових команд (асистенти Alexa і Google Assistant). За раз тут можна відіпрати до 7 кг, а висушити — до 5 кг білизни, причому доступні як окремі, так і Комбіновані цикли.

Пральна машина LG AI DD F2DV5S7S1E отримала інверторний мотор з прямим приводом, який сприяє високій довговічності і надійності. Для цих же цілей передбачена і дверцята із загартованого скла. Якісне і швидке видалення забруднень без шкоди навіть делікатним тканинам покликані забезпечити такі технології і функції моделі, як інтелектуальне прання AI DD, струменеве полоскання TurboWash і паровий вплив Steam (відповідає за гігієнічну обробку і зниження кількості складок після завершення циклу). До інших особливостей приладу відноситься віджимання зі швидкістю 1200 об/хв, помірна витрата води (45 літрів), низький рівень шуму (до 72 дБ), можливість створення своєї програми прання.

Технологія AI DD автоматично визначає тип тканини та встановлює відповідний режим прання. Прання паром. Управління за допомогою голосового помічника.

Характеристики
Інверторний двигун так
Витрата води за цикл 45 л
Гарантія 12 місяців
Голосовий асистент Google Assistant, Amazon Alexa
Дисплей LED
Завантаження білизни, кг 7
Завантаження при сушці, кг 5
Кількість програм 14
Клас віджимання А+++
Клас прання А
Максимальна швидкість віджимання, об/хв 1200
Особливості Таймер закінчення прання. Інтелектуальне прання. Прання паром. Струминне полоскання / TurboWash /.
Рівень шуму (віджимання) 72 Дб
Тип завантаження фронтальне завантаження
Управління Поворотна ручка + сенсори. Інтернет.
Колір Білий
Габарити (ВхШхГ) 85x60x47.5 см
Вага 63 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!