Пральна машина AEG LFR73944QU

Немає в наявності
0
Модель: AEG LFR73944QU
Артикул: 0896
32 670грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Безпека Захист від протікання. Контроль піноутворення. Контроль дисбалансу. Захист від дітей. Витрата води за цикл 46 л. Дисплей LED Завантаження білизни, кг 9 Кількість програм 12 шт Клас віджимання В Клас енергоспоживання (нове маркування) А+++ Клас прання А Країна реєстрації бренду Німеччина Країна-виробник товару Італія Всі характеристики

ПАРА ЗАМІСТЬ ВОДИ — ВСЬОГО ЗА 25 ХВИЛИН. НА 96% МЕНШЕ ВОДИ.
Відпарювання замість прання — один із найкращих способів освіжити одяг, який не потребує повного прання. Для свіжості одягу пральна машина 7000 ProSteam® використовує цикл відпарювання, протягом якого споживається лише 2 л води, а речі дбайливо обробляються парою.
* За даними внутрішнього випробування програми обробки парою порівняно з програмою для прання делікатних речей із завантаженням 1 кг.
ОБРОБКА ПАРОЮ ДЛЯ ОСВІЖЕННЯ ОДЯГУ* Й УСУНЕННЯ СКЛАДОК.
Обробка парою всього за 25 хвилин дає змогу нейтралізувати запахи* й усунути складки на речах, зокрема з делікатних тканин. Додайте ароматизатор, щоб створити відчуття свіжості, притаманне щойно випраній білизні.
*Згідно з результатами зовнішнього тестування, обробка парою нейтралізує запах тютюнового диму.
AUTODOSE ЗАХИЩАЄ РЕЧІ Й ВИТРАЧАЄ НА 60% МЕНШЕ ЗАСОБУ ДЛЯ ПРАННЯ.
Не треба вгадувати: функція AutoDose за допомогою датчиків автоматично визначає точний об'єм засобу для прання й пом'якшувача, який потрібен для прання завантажених речей. Завдяки цьому витрата засобу для прання зменшується на 60%*, а бавовняні речі довше носяться та не рвуться*.
* Об'єм засобу для прання, використаного для прання 2 кг речей у разі дозування за допомогою функції AutoDose і вручну, за результатами внутрішнього випробування.
ПРОГРАМА MIXLOAD 69 ХВ НАЛАШТОВУЄ ЦИКЛ ПРАННЯ ТА ЗАОЩАДЖУЄ ЧАС.
Для повсякденного прання речей із різних тканин програма MixLoad 69 хв оптимізує витрату енергії залежно від ваги завантаження. Тривалість циклу за температури 30°C становить усього 69 хвилин. Програма MixLoad 69 хв забезпечує оптимальну продуктивність і відмінний результат прання.
НАСТУПНИЙ РІВЕНЬ КЕРУВАННЯ ТЕХНІКОЮ З AEGCONNECTED.
У застосунку My AEG Care можна персоналізувати налаштування, а також отримувати корисні підказки й рекомендації. Налаштуйте цикли прання та надішліть інструкції приладу, щоб адаптувати його до ваших потреб і звичок. Розумний і простий догляд за допомогою смартфона.   

Характеристики
Безпека Захист від протікання. Контроль піноутворення. Контроль дисбалансу. Захист від дітей.
Витрата води за цикл 46 л.
Дисплей LED
Завантаження білизни, кг 9
Кількість програм 12 шт
Клас віджимання В
Клас енергоспоживання (нове маркування) А+++
Клас прання А
Країна реєстрації бренду Німеччина
Країна-виробник товару Італія
Максимальна швидкість віджимання, об/хв 1400 об/хв
Особливості Розумний і простий догляд за допомогою смартфона
Прання паром так
Програми прання Микс 69 хв. Бавовна Еко. Бавовна. Синтетика. Тонкі тканини. Вовна. 20 хв - 3 кг. Пара. Пухові ковдри. Дезінфекція. Полоскання. Віджим/злив.
Рівень шуму (віджимання) 75 дБ
Спосіб встановлення Окрема (соло)
Тип двигуна Інверторний
Тип завантаження фронтальне завантаження
Управління поворотна ручка + сенсори
Колір Білий
Габарити (ВхШхГ) 84.7x59.7x66 см

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!