Об’єктив Viltrox AF 27mm F1.2 Pro X (Fujifilm X)

Немає в наявності
0
Модель: Viltrox AF 27mm F1.2 Pro X
20 500грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Байонет (кріплення) Fujifilm X-Mount Габарити (діаметр/довжина) 82 x 92 мм Гарантія 12 місяців Діаметр фільтра 67 мм Значення світлосили f/1.2 Комплектація Об'єктив Viltrox AF 27mm f/1.2 XF (Fujifilm X). Передня та задня кришки об'єктива. Бленда. Чохол. Конструкція (елементів/груп) 15 елементів в 11 групах Країна реєстрації бренду Китай Мін. діафрагма 16 Тип об'єктива ширококутний Всі характеристики

Об'єктив Viltrox 27mm f/1.2 PRO AF для FUJIFILM для бездзеркальних камер FUJIFILM з байонетом X-mount - це світлосильний об'єктив для портретної зйомки, що вирізняється вдосконаленим автофокусуванням, складною оптичною конструкцією, а також професійним використанням і надійністю. Завдяки великій максимальній діафрагмі та малій глибині різкості цей об'єктив забезпечує чудову роботу в умовах низької освітленості та надзвичайно чітку якість зображення. Новий кроковий двигун STM забезпечує швидке і точне автофокусування, а легкодоступний перемикач MF/AF дає змогу швидко перемикатися між ручним і автоматичним режимами фокусування. Крім того, об'єктив підтримує автофокусування по очах і обличчю, автофокусування по тваринах і додаткові режими автоматичного фокусування. Об'єктив має суцільнометалевий корпус, стійкий до атмосферних впливів, а металеві електронні контакти підтримують передачу інформації у форматі Exif.

Об'єктив зі стандартною фокусною відстанню, розроблений для бездзеркальних камер FUJIFILM формату APS-C з байонетом X-mount, що забезпечує фокусну відстань 40,5 мм, еквівалентну повнокадровій 35 мм.
Світлосильна максимальна діафрагма f/1.2 підходить для роботи в складних умовах освітлення і допомагає зберегти відносно компактний форм-фактор.
15 елементів об'єктива в 11 групах забезпечують складну оптичну конструкцію, завдяки якій об'єктив зберігає чудову роздільну здатність у всьому діапазоні фокусування.
Дві лінзи з низькою дисперсією (ED) значно зменшують кольорові облямівки та хроматичні аберації, забезпечуючи більшу чіткість і точність передачі кольору незалежно від обраної вами діафрагми.
Двигун автофокусування STM забезпечує швидке і точне автофокусування.
Підтримує автофокусування по очах і обличчю, автофокусування по тваринах і додаткові режими автоматичного фокусування.
Суцільнометалевий корпус об'єктива в атмосферостійкому виконанні для роботи в несприятливих умовах.
Бленда об'єктива запобігає появі відблисків і ореолів.
Металеві електронні контакти підтримують передачу інформації Exif.
Вбудований інтерфейс USB-C для оновлення прошивки.

Характеристики
Байонет (кріплення) Fujifilm X-Mount
Габарити (діаметр/довжина) 82 x 92 мм
Гарантія 12 місяців
Діаметр фільтра 67 мм
Значення світлосили f/1.2
Комплектація Об'єктив Viltrox AF 27mm f/1.2 XF (Fujifilm X). Передня та задня кришки об'єктива. Бленда. Чохол.
Конструкція (елементів/груп) 15 елементів в 11 групах
Країна реєстрації бренду Китай
Мін. діафрагма 16
Тип об'єктива ширококутний
Фокусна відстань 27 мм
Колір чорний
Вага 560 г

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!