Кавоварка Siemens TP501R09

Немає в наявності
0
Модель: Siemens TP501R09
Артикул: 9718
21 780грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Вбудована кавомолка Так Гарантія 12 місяців Жорна керамічні / ceramDrive / Кава в зернах. мелена. Країна реєстрації бренду Німеччина Об'єм кавомолки 270 г Порцій за 1 раз 2 шт Приготування капучино автоматичний Регулювання ступінь помелу зерна. міцність напою. об'єм напою. жорсткості води. Режими готування еспресо макіато. Flat White. американо. капучино. лате макіато. молочна піна. Всі характеристики

Повністю автоматична кавова машина (кофеварка) для приготування еспресо і кавово-молочних напоїв на його основі. Належить до продуктів лінійки Siemens EQ.500 2019-го року, машини якої відрізняються інтуїтивно-зрозумілим управлінням і простотою обслуговування. Позиціонується як модель середньої цінової категорії, призначена для активного побутового/офісного використання. Обладнана передовий цифровою системою управління з практичною сенсорною поверхнею і екраном CoffeeSelect Display.

Може швидко готувати еспресо, американо, макіато, флет уайт, капучино і лате макіато. Процес збивання молока повністю автоматизований і не потребує активної участі користувача. Передбачена можливість регулювання об'єму, міцності і температури напоїв. Ще одним важливою перевагою кавоварки Siemens EQ.500 classic є вбудована млинок CeramDrive з керамічними жорнами. Завдяки високій твердості металу, вона відрізняється підвищеною довговічністю і забезпечує багатоступінчасте регулювання дисперсності помелу. За швидкий підігрів води відповідає проточний термоблок потужністю 1500 Вт, а знімний заварювальний вузол і надійна помпа, розрахована на максимальний тиск до 19 бар, оптимізують процес екстракції. Машина має надійний захист від дітей та підтримує ефективну процедуру самоочищення. Функція AromaDouble Shot дозволяє заварити підбадьорливий подвійний еспресо в одній чашці.

Характеристики
Вбудована кавомолка Так
Гарантія 12 місяців
Жорна керамічні / ceramDrive /
Кава в зернах. мелена.
Країна реєстрації бренду Німеччина
Об'єм кавомолки 270 г
Порцій за 1 раз 2 шт
Приготування капучино автоматичний
Регулювання ступінь помелу зерна. міцність напою. об'єм напою. жорсткості води.
Режими готування еспресо макіато. Flat White. американо. капучино. лате макіато. молочна піна.
Резервуар для води 1.7 л
Тиск 15 бар
Функції та можливості самоочищення. фільтр для води. дисплей. сенсорні кнопки. захист від дітей.
Тип еспресо (автоматична)
Споживана потужність 1500 Вт

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!