Кавоварка DeLonghi ESAM 420.40.B

Немає в наявності
0
Модель: DeLonghi ESAM 420.40.B
Артикул: 0358
26 334грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Вбудована кавомолка Так Гарантія 12 місяців Кава в зернах. мелена. Об'єм кавомолки 250 г Порцій за 1 раз 2 шт Приготування капучино автоматичний Регулювання ступінь помелу зерна / 13 ступенів /. міцність напою / 5 степенів /. об'єм напою. температури. тиску пари. жорсткості води / 4 ступеня /. Режими готування еспресо лунго. подвійний еспресо. рістретто. Flat White. Long Black. кава крема. капучино. лате макіато. гаряче молоко. гаряча вода. Резервуар для води 1.4 л Резервуар для молока Так Всі характеристики

Елегантна і продуктивна кавоварка побутового класу з автоматичним капучинатором для швидкого приготування еспресо і кавово-молочних напоїв на його основі. Здатна ефективно працювати як з цільними зернами, так і з меленою кавою. Належить до моделей популярної лінійки De'longhi Perfecta зразка 2020 року. Відрізняється просунутої цифрової системи управління з кольоровим TFT-екраном, а також підтримкою значної кількості рецептів і індивідуальних налаштувань.

Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на обслуговування потреб домашніх користувачів або малого офісу. Крім звичайного і подвійного еспресо, кавоварка De'longhi Perfecta Evo ESAM 420.40.B швидко налаштовується на приготування лунго, рістретто, Капучіно і латте макіато. Акуратний і швидкий помел зерен забезпечує конічна кавомолка з довговічним сталевими жорнами і контрольованою ступенем подрібнення (13 ступенів).

Система управління машиною дозволяє налаштовувати міцність, об'єм і температуру напою. Є функція запам'ятовування улюбленої комбінації налаштувань для авторського рецепту. Автоматичний капучинатор LatteCrema System самостійно створює молочну пінку, кількість і висота якої також контролюється. Італійська помпа здатна витримувати тиск до 15 бар. Проточний термоблок скорочує час очікування до мінімуму, а автоматичні сервісні функції стежать за чистотою.

Характеристики
Вбудована кавомолка Так
Гарантія 12 місяців
Кава в зернах. мелена.
Об'єм кавомолки 250 г
Порцій за 1 раз 2 шт
Приготування капучино автоматичний
Регулювання ступінь помелу зерна / 13 ступенів /. міцність напою / 5 степенів /. об'єм напою. температури. тиску пари. жорсткості води / 4 ступеня /.
Режими готування еспресо лунго. подвійний еспресо. рістретто. Flat White. Long Black. кава крема. капучино. лате макіато. гаряче молоко. гаряча вода.
Резервуар для води 1.4 л
Резервуар для молока Так
Тиск 15 бар
Функції та можливості підігрів чашок / кавника. самоочищення. фільтр для води. дисплей. сенсорні кнопки.
Тип еспресо (автоматична)
Споживана потужність 1450 Вт
Габарити (ВхШхГ) 28x40x43 см
Вага 11.9 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!