Кава Gevalia Mellanrost Original 500g

ТОП Продажів
В наявності
0
Модель: Gevalia Mellanrost Original 500g
Артикул: 0149
612грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Країна-виробник товару Швеція Особливості Ступінь обсмажування - Середнє. Тип У зернах, Арабіка Вага 500 г Всі характеристики

Gevalia Original Mellanrost. Одна з найпопулярніших сортів кави у всій Скандинавії. Унікальна суміш 100% арабіки від всесвітньо відомого виробника кави. Його характерний оригінальний смак здатний задовольнити навіть найвибагливішого кавомана.

Вся кава Gevalia має сертифікат UTZ. Це глобальна програма з розвитку екологічно чистих культур какао, кави та чаю. Метою програми є навчання виробників належній сільськогосподарській практиці та вказівка на професійні та стійкі методи вирощування кави, щоб урожай був продуктом найвищої якості. Програма також передбачає курси та навчання з управління бізнесом, охорони праці та навколишнього середовища. Завдяки цьому виробники можуть пропонувати кращу якість кавових зерен і, як наслідок, заробляти більше. Коли ви бачите позначку UTZ на упаковці кави, ви можете бути впевнені, що зерна, які використовуються для її виробництва, походять з відповідального, сталого землеробства - все, що вам потрібно зробити, це насолодитися її смаком.


Характеристики
Країна-виробник товару Швеція
Особливості Ступінь обсмажування - Середнє.
Тип У зернах, Арабіка
Вага 500 г

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!