Варильна поверхня AEG HKB 95450 NB

Немає в наявності
0
Модель: AEG HKB95450NB
Артикул: 1562
27 265грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Гарантія 12 місяців Кількість газових конфорок 5 \ WOK-конфорок (турбо) Країна реєстрації бренду Німеччина Країна-виробник товару Італія Решітки конфорок чавунні Робоча поверхня загартоване скло Розміри для монтажу (ВхШхГ) мм 830x480 мм Тип поверхні газова Управління поворотні перемикачі Функції та можливості автопідпал. газ-контроль. таймер. управління зовнішньої витяжкою / Hob2Hood /. Всі характеристики

Газова варильна панель AEG HKB95450NB
Готуйте страви впевнено і слідкуйте за яскравими світлодіодами газової варильної поверхні FlameLight, які відображають рівні потужності полум'я в діапазоні від 1 до 9. Світлодіоди також яскраво показують, чи увімкнено ручку, а також чи підставки для посуду все ще гарячі після використання.

FlameLight — яскравий світлодіодний дисплей для зручного вибору рівня полум'я
Яскраві світлодіоди дисплея FlameLight чітко відображають рівень потужності газу в діапазоні від 1 до 9, щоби ви могли впевнено контролювати інтенсивність полум'я під час кожного приготування їжі. Яскраві світлодіоди також допомагають зрозуміти, чи увімкнено конфорку.

StepPower для точного нагрівання
Відчуйте точність роботи поверхні з управлінням StepPower і готуйте на стабільно високому рівні. Рівень потужності може бути встановлено на значення від 1 до 9, і кожен наступний рівень дає більше тепла. Точні налаштування забезпечують видатні результати.

Hob2Hood® автоматично контролює кухонну витяжку
Функція Hob2Hood® автоматично вмикає кухонну витяжку, коли вмикається варильна поверхня. Вона також автоматично, безпровідним способом регулює функції, як-от швидкість вентилятора, під час готування. Щоби ви мали змогу сконцентрувати увагу на приготуванні смачних страв.

Таймер для кращого контролю
Варильна поверхня оснащена зручним таймером, який дає змогу стежити за перебігом готування і повністю контролювати смаки, які ви створюєте.

Індикатори нагрівання для миттєвого інформування
Більше не треба здогадуватись, чи ввімкнена конфорка. Світлодіодні індикатори FlameLight дозволяють чітко побачити, чи працює конфорка. А корисний індикатор залишкового тепла показує, чи решітки під посудом все ще гарячі.

Характеристики
Гарантія 12 місяців
Кількість газових конфорок 5 \ WOK-конфорок (турбо)
Країна реєстрації бренду Німеччина
Країна-виробник товару Італія
Решітки конфорок чавунні
Робоча поверхня загартоване скло
Розміри для монтажу (ВхШхГ) мм 830x480 мм
Тип поверхні газова
Управління поворотні перемикачі
Функції та можливості автопідпал. газ-контроль. таймер. управління зовнішньої витяжкою / Hob2Hood /.
Тип варильна поверхня
Габарити (ВхШхГ) 88x51 см

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!