Холодильник Toshiba GR-RF610WE-PGS(22)

Немає в наявності
0
Модель: Toshiba GR-RF610WE-PGS(22)
Артикул: 4421
43 460грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
No Frost морозильна/холодильна камера Відділень морозильної камери 6 шт Відсіки для зберігання зона свіжості. мультизона / Flex zone /. Гарантія 12 місяців Кількість камер 3 Кліматичний клас SN, N, ST, T Країна реєстрації бренду Японія Об'єм морозильної камери 121 л Об'єм холодильної камери 336 л Особливості Швидке охолодження. Динамічне охолодження . Автоматичне розморожування. Дезодоратор. LED освітлення. Всі характеристики

2 незалежні системи охолодження. Конвенційний холодильник контролює температуру за допомогою 1 системи охолодження у холодильнику і у морозильній камері. Це може призводити до нестабільної температури. Системи Подвійного Охолодження TOSHIBA Dual контролюють температуру в холодильнику та морозильній камері незалежно один від одного, перевагою чого є точне регулювання температури та відсутність змішування запахів. Результат полягає в тому, що продукти мають значно більший термін придатності, зберігаючи при цьому той же вміст вологи, колір і форму, що і в день купівлі!
Pure BIO з плазмовим модулем виробляє іони та електрони, які можуть вбивати бактерії, нейтралізувати запахи та очищати прохолодне повітря, щоб довше зберігати їжу свіжою. Швидкість виведення триметиламіну >90%, а стафілокока та кишкової палички >99%.
Режим Вологості забезпечує дворівневу вологість, а гнучкий режим забезпечує 3 гнучкі варіанти, які створюють безліч рішень для зберігання всіх видів їжі.
Конструкція випускного отвору повітря призводить до множинної структури, яка холодом не буде дути прямо на їжу. Обдування 360° запобігає втраті вологи і довше зберігає свіжість.
Повноцінне 360°-градусне охолодження значно швидше знижує температуру, рівномірно охолоджуючи холодильник.
Радарні сенсори автоматично сприймають різницю в температурі їжі, самостійно регулюючи температуру всередині і запобігаючи надмірним коливанням температури.
Холодильник TOSHIBA поставляється з 2-ма інверторами: Компресорний інвертор та Fan Inverter які мають однакову частоту, забезпечуючи швидке охолодження, щоб зберегти початкову свіжість їжі. Коли температура всередині перевищує задану температуру, одночасно починають прискорюватися 2 інвертори, щоб забезпечити більший потік холодного повітря, на відміну від звичайних холодильників. Ця система швидкого зворотного зв'язку забезпечує найкращі умови для всієї їжі постійно


Характеристики
No Frost морозильна/холодильна камера
Відділень морозильної камери 6 шт
Відсіки для зберігання зона свіжості. мультизона / Flex zone /.
Гарантія 12 місяців
Кількість камер 3
Кліматичний клас SN, N, ST, T
Країна реєстрації бренду Японія
Об'єм морозильної камери 121 л
Об'єм холодильної камери 336 л
Особливості Швидке охолодження. Динамічне охолодження . Автоматичне розморожування. Дезодоратор. LED освітлення.
Полиць 4 шт
Потужність заморожування 10 кг/добу
Рівень шуму, дБ 43
Розташування морозилки знизу
Споживання енергії в рік 380 кВт*год
Тип двигуна Інверторний
Управління сенсорне зовнішнє
Функції та можливості режим відпустки. захист від дітей. LED дисплей. індикатор закриття дверцят. скляне оздоблення дверцят. приховані ручки дверей.
Час збереження холоду 15 год
Колір Чорний
Тип French-door (розпашний)
Об'єм 457 л л
Габарити (ВхШхГ) 189.8x83.3x64.8 см
Вага 100 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!