Фен Dyson Airwrap Multi-styler Complete Long Gift Edition 2023 Blue/Blush

Немає в наявності
0
Модель: 460690-01
Артикул: 1084
23 256грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Гарантія 12 місяців Джерело живлення мережа Кількість швидкостей 3 Країна-виробник товару Китай Насадки Випрямляч: є (жорстка і м'яка щітки). Щілинна (концентратор): є. Щітка: є (кругла). Щипці: є (2 довгі циліндричні насадки 30мм та 40мм). Функції та можливості Захист від перегріву. Ефект Коанда притягує ваше волосся до циліндричної насадки, а потім накручує його. У комплекті 2 насадки Airwrap для укладання нового покоління з холодним наконечником, які обертаються в 2-х напрямках (за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки), жорстка щітка для випрямлення волосся, м'яка щітка для випрямлення волосся, кругла щітка для створення об'єму, Coanda випрямляючий пре-стайлер, гребінець для розплутування волосся та спеціальний кейс для зручного зберігання стайлера та насадок. Колір синій/пудровий Тип Стайлер Споживана потужність 1300 Вт Нагрівальний елемент Кераміка Всі характеристики

Стайлер для довгого волосся Dyson Airwrap Multi-styler Long

Модернізована насадка для більш швидкого та легкого укладання. Для волосся довжиною до грудей чи довше. Призначений для багатьох типів волосся. Він оснащений новими насадками для створення локонів та хвиль в обох напрямках, щіткою для контролю та надання форми, а також багатофункціональним розгладжувачем Coanda для сушіння, розгладжування та маскування неслухняного волосся.

Швидше і легше.

Створіть кучері за годинниковою стрілкою та проти годинникової стрілки завдяки одній насадці. Покращений повітряний потік Coanda притягує та загортає волосся в обох напрямках, створюючи об'ємні локони чи хвилі.

Посилений контроль.

Покращений повітряний потік Coanda притягує волосся до поверхні оновлених щіток, щоб формувати волосся з підвищеним контролем для прямих укладок.

Для вирівнювання та згладжування.

Висушіть, розгладьте та приховайте нерівності за допомогою однієї багатофункціональної насадки. Два струмені повітря одночасно діють на сухе і пряме волосся, щоб розгладити і вдосконалювати вашу зачіску, зменшуючи на 58% завитки та розльоту.

Чохол для зберігання.

Чохол для зберігання, прикрашений синім кольором та м'якою тканиною, захищає та акуратно зберігає ваш мультистайлер Dyson Airwra та насадки.


Характеристики
Гарантія 12 місяців
Джерело живлення мережа
Кількість швидкостей 3
Країна-виробник товару Китай
Насадки Випрямляч: є (жорстка і м'яка щітки). Щілинна (концентратор): є. Щітка: є (кругла). Щипці: є (2 довгі циліндричні насадки 30мм та 40мм).
Функції та можливості Захист від перегріву. Ефект Коанда притягує ваше волосся до циліндричної насадки, а потім накручує його. У комплекті 2 насадки Airwrap для укладання нового покоління з холодним наконечником, які обертаються в 2-х напрямках (за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки), жорстка щітка для випрямлення волосся, м'яка щітка для випрямлення волосся, кругла щітка для створення об'єму, Coanda випрямляючий пре-стайлер, гребінець для розплутування волосся та спеціальний кейс для зручного зберігання стайлера та насадок.
Колір синій/пудровий
Тип Стайлер
Споживана потужність 1300 Вт
Нагрівальний елемент Кераміка
Вага 580 гр

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!