Духова шафа De Dietrich DOP8574A

Немає в наявності
0
Модель: De Dietrich DOP8574A
Артикул: 2338
58 999грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Гарантія 24 місяця Кількість програм Автоматичних - 35 шт. Кількість стекол дверцят 4 Клас енергоспоживання (нове маркування) А+ Країна реєстрації бренду Франція Напрямні дек телескопічні на одному рівні Особливості автодоводчик дверцят Очищення внутрішніх стінок піролітичне Режими готування 12 функцій приготування, серед яких «Обдув гарячим повітрям», «Комбінований нагрів», «Підтримка тепла» і «Хліб». Режим «Шеф» — 9 запрограмованих страв. Режим «Низька температура» — 10 запрограмованих страв. Функції «Сушка» і «Шаббат». «Кулінарна книга» — 35 рецептів. Функція «Варіо-гриль» з 4 рівнями потужності. Розміри для монтажу (ВхШхГ) 585x560x550 мм Всі характеристики
Вбудована духова шафа з піролізом De Dietrich DOP8574A з колекції Absolute Black має містку камеру об'ємом 73 літри. Спробуйте спробувати різноманітність рецептів у режимі «Шеф» – унікальної автоматичної програми, розробленої De Dietrich.

Режим "Шеф"
Цей ексклюзивний режим, запатентований De Dietrich, дозволяє автоматично приготувати 9 страв, які Ви готуєте найчастіше. Ви просто вибираєте блюдо у своєму меню і встановлюєте його на правильну висоту, як рекомендується в інструкції до духовки. Усі необхідні функції налаштовуються автоматично.

Приготування в режимі "Низька температура": 10 страв.
Найбільша повага до кулінарної традиції. Використовуваний найкращими шеф-кухарями, делікатний, рівномірний та послідовний спосіб приготування при температурах нижче 100°C ідеально підходить для приготування особливо ніжного та смачного м'яса. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати свою страву, після чого духова шафа автоматично почне готувати продукт за заданими параметрами.

Режим «Кулінарна книга».
Після вибору попередньо запрограмованого рецепту та введення ваги страви духова шафа автоматично визначає відповідний режим приготування, а також ідеальну температуру та час приготування з точністю до хвилини.

Оптимізований об'єм 73 літри та виключно низьке споживання електроенергії.
Такий об'єм полегшує приготування великих або широких страв. Шість різних рівнів напрямних для листів, які легко ідентифікувати з боків духової шафи. Дотримуйтесь інструкцій у посібнику з експлуатації та розміщуйте страву на ідеальній висоті.

Плавне закриття дверцят.
Ця запатентована ексклюзивна система De Dietrich дозволяє дверцятам духової шафи самостійно плавно зачинятися. Максимальний комфорт плавного закриття.

Система телескопічних напрямних.
Система направляючих дозволяє максимально легко ставити страви в духову шафу або витягувати їх із неї.
Характеристики
Гарантія 24 місяця
Кількість програм Автоматичних - 35 шт.
Кількість стекол дверцят 4
Клас енергоспоживання (нове маркування) А+
Країна реєстрації бренду Франція
Напрямні дек телескопічні на одному рівні
Особливості автодоводчик дверцят
Очищення внутрішніх стінок піролітичне
Режими готування 12 функцій приготування, серед яких «Обдув гарячим повітрям», «Комбінований нагрів», «Підтримка тепла» і «Хліб». Режим «Шеф» — 9 запрограмованих страв. Режим «Низька температура» — 10 запрограмованих страв. Функції «Сушка» і «Шаббат». «Кулінарна книга» — 35 рецептів. Функція «Варіо-гриль» з 4 рівнями потужності.
Розміри для монтажу (ВхШхГ) 585x560x550 мм
Споживана потужність 3.4 кВт
Температура готування 35 – 275 °C
Управління поворотні з сенсорами
Функції термостат. таймер. автоматичне відключення.
Колір Графіт
Тип електрична
Об'єм 73 л
Габарити (ВхШхГ) 59.2x59.2x60.9 см
Вага 37 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!