Духова шафа De Dietrich DOP7231A

В наявності
0
Модель: De Dietrich DOP7231A
Артикул: 3811
45 999грн.
Знайшли дешевше?
Оформити розстрочку
Загальні характеристики
Гарантія 24 місяці Кількість програм 9 шт Кількість стекол дверцят 4 Клас енергоспоживання (нове маркування) А+ Країна реєстрації бренду Франція Напрямні дек телескопічні на одному рівні Очищення внутрішніх стінок піролітичне Потужність підключення 3,385 кВт Режими готування Нагрівання за допомогою вентилятора, Комбінований нагрів, Малий гриль + рожен, Еко-кулінарія, Вентильований гриль, Гриль, що змінюється, Великий гриль, Розморожування, Хліб. Розміри для монтажу (ВхШхГ) 585x560x550 мм Всі характеристики

Вбудована духова шафа De Dietrich DOP7231A шириною 60 см з колекції Absolute Black оснащена піролітичним самоочищенням для максимально простого догляду.

Комбінований нагрів
Нижній та верхній нагрівальні елементи у поєднанні з круглим нагрівальним елементом та його вентилятором дозволяють досягти більш рівномірного приготування та заощадити час та енергію, оскільки немає потреби у попередньому розігріві.

Приготування за низької температури
Ця ексклюзивна функція забезпечує рівномірне, рівномірне та щадне приготування м'яса, птиці та риби за температури нижче 100°C. Цей ідеально контрольований процес приготування дозволяє приготувати страви незрівнянної ніжності.

М'яке закривання дверцят
Система SoftClose плавно і безшумно закриває дверцята духової шафи. Таким чином це сприяє тривалому обслуговуванню приладу.

Характеристики
Гарантія 24 місяці
Кількість програм 9 шт
Кількість стекол дверцят 4
Клас енергоспоживання (нове маркування) А+
Країна реєстрації бренду Франція
Напрямні дек телескопічні на одному рівні
Очищення внутрішніх стінок піролітичне
Потужність підключення 3,385 кВт
Режими готування Нагрівання за допомогою вентилятора, Комбінований нагрів, Малий гриль + рожен, Еко-кулінарія, Вентильований гриль, Гриль, що змінюється, Великий гриль, Розморожування, Хліб.
Розміри для монтажу (ВхШхГ) 585x560x550 мм
Температура готування 30 – 275 °C
Управління поворотні з сенсорами
Функції термостат, таймер, автоматичне відключення,
Тип електрична
Об'єм 73 л
Габарити (ВхШхГ) 59.2x59.2x54.4 см

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!